موج
کدخبر : ۳۸۱۲۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381275

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه گفت: هدف از تشکیل ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی ارتقاء اعتماد عمومی، افزایش مشارکت حداکثری مردم و از همه مهمتر صیانت از سلامت انتخابات است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، میثم رنجبر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه در جلسه شورای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی، نقش رسانه ها و فعالان فضای مجازی را در این زمینه بسیار مهم دانست و بیان داشت: استفاده از ظرفیت رسانه ها در حوزه فضای مجازی به منظور ارتقاء آگاهی های عمومی مردم، تلاش در جهت جلوگیری از التهابات انتخاباتی، بحث های غیراخلاقی در جریان انتخابات و پیشگیری از بروز هرگونه جرم دیگر بسیار موثر است.

این مقام قضایی افزود: در خصوص اقدامات، فعالیت های انتخاباتی، پیش بینی آسیب ها و همچنین عناصر تهدید کننده انتخابات باید به صورت مداوم پایش و رصد فضای مجازی و حقیقی صورت گیرد.

وی اظهار داشت: با انعکاس رسمی به موقع و به هنگام، اقدامات مجرمانه در رابطه با جرایم انتخاباتی به دستگاه‌ها و مراجع صالح، می توان شاهد برگزاری انتخابات در فضای آرام، سالم، رقابتی و با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رأی بود.

رنجبر خاطر نشان کرد: امید است انتخابات پیش رو به بهترین شکل و درکمال سلامت و قانونمندی با حضور حداکثری مردم موقعیت شناس و ولایتمدار انجام شود .

لازم به ذکر است: این جلسه با حضور مسئولین اجرایی در حوزه انتخابات در فرمانداری ابرکوه تشکیل شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها