موج
کدخبر : ۳۸۱۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381199

از 12 خرداد ماه به مدت ده روز؛

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، گفت: بر اساس اعلام معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان و ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا و به دلیل شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمعات و مراسم‌های فرهنگی، اجتماعی و آیینی از 12 خرداد ماه به مدت ده روز در سراسر استان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، گفت: بر اساس اعلام معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان و ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا و به دلیل شیوع بیماری کرونا، هرگونه تجمعات و مراسم‌های فرهنگی، اجتماعی و آیینی از 12 خرداد ماه به مدت ده روز در سراسر استان ممنوع است.

وی افزود: این تصمیم بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر شیوع بی سابقه ویروس کووید 19 در سراسر استان اتخاذ شده است که هدف از این محدودیت‌ها کنترل بیماری و حفظ سلامتی عمومی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به عنوان دبیر کمیته اطلاع رسانی مبارزه با بیماری کرونا بیان کرد: فعالیت تمام واحدهای تجاری، بازرگانی، خدماتی و آموزشی به غیر از ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، خدمات درمانی، بهداشتی و سایر موارد حیاتی تا 10 روز آینده در شهرستان بندرعباس تعطیل است و در سایر شهرستان‌ها هم مطابق با وضعیت هشدار قرمز به همین صورت است و هر گونه رفت و آمد بین شهری و روستا ها نیز ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها