موج
کدخبر : ۳۸۱۱۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381166

محمد برزویی:

مدیر امور منابع آب مشهد عنوان کرد: همچنین در ادامه این کشف با همکاری نیروی انتظامی تعداد سه دستگاه ادوات حفاری غیرمجاز محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد شناسایی و توقیف شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد برزویی مدیر امور منابع آب مشهد اعلام کرد: انسداد ۲۶ حلقه چاه غیر مجاز در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد.

محمد برزویی در ادامه گفت: همچنین در این بازه زمانی، این امور با همکاری نیروی انتظامی تعداد سه دستگاه و ادوات حفاری غیر مجاز چاه در مشهد و در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد را شناسایی و توقیف کرده است.

مدیر امور منابع آب مشهد با بیان اینکه این اقدامات توسط همکاران پرتلاش امور، گروه‌های گشت و بازرسی و اجرائیات و باهمکاری نیروی انتظامی و با اخذ دستور قضایی صورت گرفته است، افزود: از تعداد ۲۶ حلقه چاه غیر مجاز، تعداد ۹ حلقه چاه غیرمجاز عمیق تا عمق‌های ۱۲۰ متر و دبی‌هایی تا هفت لیتر بر ثانیه و تعداد ۱۷ حلقه چاه غیر مجاز نیمه عمیق با دبی‌هایی تا ۱۰ لیتر بر ثانیه بوده اند.

برزویی در خاتمه خاطر نشان کرد: این اقدامات در مدت مزبور موجب جلوگیری از بهره برداری غیر مجاز بیش از یک میلیون متر مکعب در سال شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها