موج
کدخبر : ۳۸۱۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381034

استاندار مازندران:

استاندارمازندران گفت: فرهنگ ایثار و شهادت، موجب بالندگی انقلاب اسلامی و تقویت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و شورای هماهنگی امور ایثارگران استان پیشاپیش ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام شهیدان، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، قیام خونین 15 خرداد و تسلیت شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) و 10400 شهید گرانقدر استان مازندران، اظهار داشت: صیانت از آرمان های امام راحل و شهیدان والامقام که با خون خود، صحیفه تاریخ مقاومت ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی را رنگین و جاودانه کردند، یک رسالت همگانی است.

وی با بیان این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، به ویژه در جریان جنگ نرم و فرهنگی که دشمنان ما به راه انداختند و در این راه از همه امکانات بهره جستند، یک دیوار و سپر مستحکم است، ادامه داد: نسل جوان باید با آرمان ها، اهداف، عقاید و سبک زندگی و منش شهدا آشنا شود.

استاندار مازندران رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران را یک وظیفه بزرگ برای مدیران و مسئولین به ویژه دستگاه های ذی ربط دانست و گفت: فرمانداران، مدیران و نمایندگان این حوزه در دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و... باید پیشبرد امور این عزیزان را در محور کارهای خود قرار هدند.

وی دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران را از دیگر مسئولیت های مهم مدیران دانست و افزود: تجلیل از مقام شامخ و جایگاه این انسان های وارسته که در مسیر تداوم آرمان و راه و هدف شهیدان خود پایمردی کردند، یک ضرورت است.

حسین زادگان تصریح کرد: عزت، اعتبار و اقتدار ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی با همه بدخواهی ها؛ توطئه ها و نیرنگ های دشمنان و اذناب منطقه ای آنان در طول بیش از 40 سال از حیات پربرکت انقلاب اسلامی، رهین جانفشانی شهداست و استمرار این مسیر تنها راه مایوس کردن دشمنان است.

وی با بیان این که ارزش های الهی چون ایثار و شهادت، جامعه ما را در برابر تکانه های فرهنگی و آسیب های اجتماعی قدرتمند می کند، گفت: از انواع شیوه های اطلاع رسانی و فرآیندهای آگاهی بخشی بویژه رسانه های اجتماعی و کارآمد باید در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت بهره برد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها