موج
کدخبر : ۳۸۰۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380950

فرمانده سپاه نبی اکرم(ص):

سردار ریحانی گفت:امروز به انتخابات نه به عنوان یک رویداد سیاسی بلکه یک صحنه حضور در جنگی تمام عیار علیه توطئه‌های دشمنان اسلام ایران باید نگاه کنیم که با بصیرت افزایی نگذاریم مردمی که به حق گله مند هستند از انقلاب و آرمان‌های والای آن قهر کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه در نشست بصیرت افزایی بسیجیان اصناف، بازاریان و فعالان تجلیل از خیرین اقتصادی سازمان بسیج اصناف سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحله در آستانه سالگرد ارتحالشان، ابراز داشت: امام خمینی (ره) معجزه بزرگ تاریخ قرن و سازنده نگاه نو و متفاوت در همه بسترهای انقلابی بودند.

سردار ریحانی رهبر معظم انقلاب را به عنوان رشد دهنده درخت تنومند انقلاب معرفی کرد و خاطرنشان ساخت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی کمک های مومنانه به عنوان یک حرکت بزرگ در بین آحاد مختلف مردم نهادینه شد و که نمودهای آنرا می توان هشت سال دفاع مقدس و امروز انواع و اقسام تجمع ها برای کمک های مومنانه مشاهده کرد.

وی ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران فعال که خالصانه و بدون نام و نشان در پویش بزرگ کمک های مومنانه شرکت داشتند، اظهار داشت: طی این طرح کمک های مومنانه بیش از ۸۱۸ هزار بسته معیشتی، ۲۷۴ هزار بسته کمک به دانش آموزان، ۵۲۲ کمک هزینه جهیزیه، آزادی ۴۱۶ زندانی، ۶۰ هزار پرس غذا،یک میلیون قرص نان و ۶۷ خانه تعمیر در قالب جمع آوری ۱۲۰ میلیارد تومان به در بین نیازمندان تقسیم شده و همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه نبی اکرم ( ص) کرمانشاه در ادامه به وظیفه خطیر مردم برای شرکت در رویداد بزرگ انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: همه ما وظیفه داریم با بصیرت افزایی نگذاریم مردمی که به حق از وضعیت اقتصادی امروز گله مندند، از پای صندوق های رأی قهر کنند چرا که دشمن در همه دوره ها منتظر ضربه زدن به انقلاب کشور است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها