موج
کدخبر : ۳۸۰۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380707

علیرضا بصیری فرماندار شهرستان خمینی شهر با اعضای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر دیداری به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با حضور فرماندار خمینی شهر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تعدادی از مسئولان فرهنگ و هنر مشکلات خود را با فرماندار شهرستان مطرح کردند.

در این دیدار که مسئولان مراکز فرهنگی و هنری مانند انجمن سینمای جوانان، انجمن خوشنویسان ،مسئول خانه نوجوان  و بازیگر خوشنام شهرستان حسینعلی عمادی، استاد امینی پژوهشگر و شاعر شهرستان و ....حضور داشتند پیرامون  مباحث هنری بحث و تبادل نظر شد و مسئولان هر حوزه ، مسائل و مشکلات حوزه های خود را با فرماندار شهرستان در میان گذاشتند.

در ادامه فرماندار شهرستان اظهار کرد: از وظایف مسئولان کمک به حوزه هنری و فرهنگ هر شهرستان است .

علیرضا بصیری از اهمیت ابزار فرهنگ و هنر در مباحث و  مسائل روز جامعه سخن گفت و افزود: هنر و هنرمند سرمایه هایی هستند تا به وسیله آنها بتوان برخی از مشکلات جامعه را مرتفع نمود.

وی به پتانسیل و ظرفیت بالای شهرستان در مباحث هنری و دیگر عرصه ها  اشاره نمود و تشریح کرد: خمینی شهری ها  در تمامی زمینه ها حرف برای گفتن دارند و امید است شرایطی فراهم  شود که بستری گسترده برای تمامی فعالیت های هنری آماده شود تا علاقه مندان هنرهای خود را در زمینه های مختلف بروز و ظهور بخشند.

فرماندار خمینی شهر اخلاق مداری در تمام عرصه ها را حائز اهمیت خواند و خاطر نشان کرد: رعایت آداب و اخلاق اسلامی توسط افراد جامعه می تواند در سالم  سازی فرهنگ جامعه اثرات فراوانی داشته باشد و هنر اخلاق مداری از بالاترین هنرهاست.

فرماندار خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها