موج
کدخبر : ۳۸۰۶۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380617

نماینده ولی فقیه در مازندران:

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه مردم خود را برای پیروزی بزرگ و اقتدار عظیم آماده کنند، گفت: با شرکت در انتخابات، یک بار دیگر بیعت خود را با شهیدان و با آرمان‌های شهدای اسلام نشان دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حضرت آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس که در محل مرکز آموزشی شهید ادیبی شهر مرزن آباد برگزار شد با اشاره به اینکه همین الان ملت ها و کشورهایی هستند که حسرت داشتن انتخابات آزاد را می‌خورند، اظهار داشت: اینگونه کشورها یا انتخابات ندارند و یا فرمالیته، نمایشی و مهندسی شده است و حتی در کشورهای پیشرفته غربی نیز انتخابات مهندسی شده است ولی در کشور ما انتخابات آزاد برگزار می‌شود و آزادترین انتخابات است.

وی ادامه داد: باید از این نعمت استفاده کنیم زیرا دشمنان و امپریالیسم رسانه‌ای و تبلیغاتی متمرکز شدند تا مردم ایران را ناامید و شرکت در انتخابات منصرف کنند.

جلسه شورای اداری چالوس در مرزن آباد

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه حتی گاهی برخی مشکلات را به پای انتخابات و نظام می‌گذارند، تصریح کرد: اگرچه نقایص و اشکالاتی وجود دارد اما باید از نعمت انتخابات استفاده کرد و افراد اصلح را انتخاب کرد.

وی بیان داشت: در انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز نباید بر اساس نسبت فامیلی و بعضاً بحث پول و وعده ها رأی داد بلکه انتخاب اصلح مدنظر قرار گیرد.

آیت الله لائینی با تأکید بر اینکه باید در انتخابات هم شرکت کنیم و هم بهترین استفاده را داشته باشیم و انتخاب اصلح را انجام دهیم، گفت: علاج برخی از اشکالات، قهر کردن با انتخابات نیست بلکه درست استفاده کردن از انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه مردم ما یک نعمت هستند تأکید کرد: مردم با وجود برخی مشکلات مانند تورم و گرانی، اما اینها را از حساب انقلاب و نظام جدا می کند و با عشق و علاقه پای نظام و انقلاب ایستاده اند و اینگونه مردمی فهیم، با بصیرت، صبور و مقاوم هستند و باید شکر نعمت ملت را به جا آوریم و به مشکلات مردم رسیدگی شود و از مشکلات آنها کم شود و اگر این کار را نکنیم خداگیر می شویم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه مملکت ما شیعه است و همین مرزن‌آباد خاستگاه جنبش و حکومت علویان است، افزود: باید این نعمت را پاس بداریم و قدر مکتب امام صادق علیه السلام را بشناسیم.

وی با اشاره به اینکه آخرین وصیت امام صادق (ع) وصیت به نماز بود، ادامه داد: احترام به امام صادق (ع) احترام به نماز، حجاب، عفت و حیا، ارزش‌های انقلاب اسلامی و خون شهدا است و اینها نعمت است و باید جوانان خود را با دین اسلام و معنویات آشنا کنیم و دین، نماز و حجاب و فرهنگ دینی را نهادینه کنیم.

آیت الله لائینی با اشاره به اینکه مردم خود را برای پیروزی بزرگ و اقتدار عظیم آماده کنند، گفت: با شرکت در انتخابات، یک بار دیگر بیعت خود را با شهیدان و با آرمان‌های شهدای اسلام نشان دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها