موج
کدخبر : ۳۸۰۲۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380275

با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه؛

ورزشگاه ولایت دانشگاه اصفهان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، رییس دانشگاه اصفهان در مراسم افتتاح ورزشگاه ولایت گفت: در حال حاضر پروژه حدود۹۲  درصد پیشرفت داشته و سالن اصلی، رختکن بازیکنان و جایگاه خبرنگاران ۱۰۰ درصد تکمیل و قابل افتتاح می باشد.

هوشنگ طالبی اظهار داشت: مبلغ ۱۲ میلیارد تومان برای تکمیل و بهره برداری ۸ درصد باقی مانده پروژه نیاز است.

وی ادامه داد: زیربنای ۷هزار متر مربع و هزینه پینگ پنگ، بدنسازی، بیلیارد وفضای خدماتی و مشترک هستند.

طالبی با بیان اینکه ورزشگاه ولایت دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۸۲ طراحی شد، توضیح داد:۲۰درصدپیشرفت، به مدت ۱۳ سال متوقف شد و سال ۱۳۹۶ با موفقیت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، این پروژه از سر گرفته شد.

رییس دانشگاه اصفهان افزود: بیش از ۵۰ هزار متر مربع ساختمان جدید و ۵۰ هزار متر مربع بهسازی شد، و از سال ۹۲ دانشگاه اصفهان بودجه ملی نداشته و خیران کمک خوبی داشته اند.

در ادامه مراسم افتتاح رییس برنامه وبودجه کشورگفت: رهبر معظم انقلاب نیز همواره به این امر تاکید داشته اند، خشت اول این پروژه نیز در دانشگاه اصفهان بنا نهاده شده است.

محمد باقر نوبخت بیان داشت: آخرین گزارش سازمان ملل در خصوص شاخص توسعه انسانی که در بخش زیادی ازاین شاخص ها مربوط به فضای های دانشگاهی است  و دانشگاه نقش مهمی داشته است.

وی ادامه داد: دانشگاه اصفهان محل دوران دانشجویی بنده بوده است، و خاطرات زیادی از این دانشگاه دارم در خصوص شاخص توسعه انسانی می توان در بخش زیادی ازاین شاخص ها مربوط به فضاهای دانشگاهی است و دانشگاه اصفهان نقش بسزایی دارد.

رییس سازمان برنامه وبودجه کشور خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب نیزخشت اول پروژه در دانشگاه اصفهان بنانهاده اند و پرونده این پروژه را  در دولت تدبیر و امید خواهیم بست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها