موج
کدخبر : ۳۸۰۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380258

عطاء معروفخانی در بازدید از واحد احیا مستقیم مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به علت کسب رکورد تولید آهن اسفنجی در واحد احیا مستقیم، از این واحد بازدید کرد.

‎به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عطاء معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در این دیدار، از تلاش کارکنان فولاد هرمزگان و به خصوص معاونت بهره‌برداری و واحد احیا مستقیم در کسب دو رکورد تولید پیاپی فروردین و اردیبهشت ماه با اهدای گل قدردانی کرد گفت: امیدواریم این رکوردها همچنان تداوم داشته باشد.

‎وی اظهار داشت در واحد احیا مستقیم درصدد هستیم با افزایش ریت تولید و کاهش توقفات، تولید آهن اسفنجی را در سال جاری به یک میلیون و 720 هزار تن برسانیم که 70 هزار تن بالاتر از ظرفیت اسمی این واحد است.  

‎معروفخانی در این دیدار صمیمی خطاب به کارکنان گفت: بوسه بر بازوان توانمند شما عزیزان می زنم و امیدوارم با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش شما، هر روز شاهد شکوفایی و رشد شرکت فولاد هرمزگان باشیم و مانند نگینی در سطح کشور بدرخشیم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با تاکید بر توسعه این شرکت در کنار بهبود معیشت کارکنان گفت: اینجانب از ابتدای حضورم بر پیشرفت، توسعه و شکوفایی این مجموعه تاکید کرده ام و بر این باورم که با داشتن نیروی انسانی جوان و متخصص و مدیران جوان و با تجربه و برنامه هایی که در دست اجرا داریم روز به روز شاهد رشد و شکوفایی مجموعه خواهیم بود.

‎انگیزه بالای کارکنان و کارگران بسیار خونگرم و پرتلاش و دلسوزی که در این شرایط آب و هوایی از جان و دل مایه می گذارند، ما را بیش از گذشته  مصمم می‌کند که در کنار کار و تولید و طرح های توسعه ای، در راستای رسیدگی به معیشت این عزیزان قدم های بیشتری را برداریم.

‎وی در تشریح بهبود معیشت کارکنان و پیمانکاران گفت: پاداش‌های نقدی و غیر نقدی ما برای پیمانکاران با کارکنان رسمی ما به یک سطح خواهد رسید و پیگیر این موضوع خواهم بود که تفاوتی بین پاداش های پرداختی  بین کارگران پیمانکاری و کارکنان رسمی نباشد و از همه در یک سطح تقدیر خواهیم کرد.

معروفخانی این پاداش‌ها را شامل پاداش‌های تولید، رکورد و هدایای مناسبتی عنوان کرد و گفت: معتقدم همکاران سخت کوش پیمانکار همانگونه که در کنار عزیزان رسمی در حال تلاش و تولید هستند می بایست از پاداش های یکسانی نیز برخوردار باشند.

‎مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در پایان گفت: در روزهای آینده خبرهای خوبی برای پیمانکاران در حوزه بیمه و سلامت خواهیم داشت. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها