موج
کدخبر : ۳۸۰۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380187

سخنگوی سپاه پاسداران:

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: یکی از مهم ترین مولفه های سپاه مردمی بودن آن است و بر همین اساس رهبر فرزانه انقلاب به جذب حداکثری به عنوان استراتژی همیشگی تاکید دارند.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سردار رمضان شریف در جمع مسئولان روابط عمومی نواحی سپاه عاشورا، اظهار داشت: یکی از مهم ترین مولفه های سپاه مردمی بودن آن است و بر همین اساس رهبر فرزانه انقلاب به جذب حداکثری به عنوان استراتژی همیشگی تاکید دارند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرهیز از انشقاق و سلیقه ای عمل کردن در این خصوص را یادآور شد و گفت: همه مردم زیر چتر نظام هستند و نباید با رفتارهای غیرمعقول افراد را رادفع کرد چراکه مردم مهم ترین سرمایه اجتماعی به شمار می روند.

سردار شریف توجه به نخبگان و اقشار برجسته اجتماع را در این راستا مهم برشمرد و اظهارداشت: فهم و برداشت نخبگان در خصوص موضوعات با مردم عادی یکی نیست بنابراین باید در جذب و حفظ این افراد به عنوان سرمایه اجتماعی دقت و تلاش شود.

وی ایجاد منزلت اجتماعی برای نظام را با توجه به اقشار مختلف مردم در صنوف مختلف از مهم ترین رسالت بسیج با تبیین دستاوردهای سپاه و نظام دانست.

سردار شریف در ادامه معنویت و بنیه اعتقادی سپاه را از دیگر مولفه مهم نام برد و  اضافه کرد: اگر سپاه قدرتمندترین نیروی نظامی دنیا هم باشد ولی بی توجه به معنویت و ولایت باشد مشابه دیگر ارتش های دنیاست بنابراین معنویت اساس و شاکله این نهاد انقلابی است.

سخنگوی سپاه پاسداران در ادامه توجه به بعد تخصصی کار روابط عمومی، شناخت سازمان و مخاطبان و کسب تخصص لازم و رفتار حرفه ای با درون و برون سازمان را از شاخصه های مهم یک روابط عمومی متخصص خواند.

سردار شریف تاکید کرد: رفتار حرفه ای روابط عمومی است که یک فرد می تواند به هنگام و درست عمل کرده و برای سازمان خود منزلت اجتماعی ایجاد و آن را تقویت کند بنابراین روابط عمومی ها با توجه به این شاخص ها می توانند با کار تاثیرگذار خود وحدت آفرین و منزلت زا باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها