موج
کدخبر : ۳۸۰۰۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380063

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: طی سال 99 اشتراک پذیری بیش از 24 هزار مشترک جدید به ثبت رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله گری در خصوص سختی انجام پروژه های گازرسانی در استان کردستان، اظهار کرد: وضعیت توپوگرافی و ویژه استان باعث شده ساکنان روستاهای مرزی و دور از امکانات رفاهی را دور از دسترس تلقی کنند و وقتی با مشعل روشن گاز در روستای خود مواجه می شوند تعیین درجه شادی آنها با هیچ معیاری قابل سنجش نیست.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و در راستای امر خدمت رسانی به مردم شریف استان کردستان، پروژه گاز رسانی به روستاها ادامه داشته و قطار توسعه روی ریل گسترش شبکه های گازرسانی در حال حرکت و با پایان سال 1400 این قطار به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان ادامه داد: با تمام این اوصاف در سال 1399 طول لوله گذاری در استان کردستان از مرز 660 کیلومتر در تمام بخش های گازرسانی شهری و روستایی عبور کرد.

فعله گری یادآور شد: با مقایسه اشتراک پذیری دوسال پیاپی مشخص می گردد تمام همت کارکنان شرکت گاز استان در جهت تحت پوشش قرار دادن کل جمعیت کردستان از نعمت گاز طبیعی است در سال 1398 تعداد اشتراک پذیری 20 هزار و 890 مورد بوده و در سال 1399 این تعداد به 24 هزار و 45 مورد ارتقاء یافته که 3155 مورد اشتراک پذیری جدید و 14 درصد افزایش را نمایان می کند.

وی بیان کرد: با گازدار شدن 105 روستا در سال گذشته تعداد روستاهای گازدار به 1402 مورد ارتقاء یافته و تعداد مشترکان در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی از مرز 562 هزار مورد گذر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها