موج
کدخبر : ۳۷۹۵۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379543

محمد علیشاهی:

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث دانشگاه پزشکی مشهد گفت: در حادثه آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی در منطقه الهیه مشهد ۱۰ نفر مصدوم و به بیمارستان مهرگان منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد علیشاهی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث دانشگاه پزشکی مشهد اعلام کرد: حال مصدومان آتش‌سوزی مجتمع مسکونی در مشهد مساعد است.

محمد علیشاهی در ادامه گفت: در پی حادثه آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی در منطقه الهیه مشهد ۱۰ نفر مصدوم و به بیمارستان مهرگان منتقل شدند.

محمد علیشاهی شامگاه افزود: وضع جسمانی همه مصدومان این حادثه مساعد است و اکنون در حال ترخیص هستند.

وی گفت: حادثه آتش سوزی عصر دیروزدر یکی از مجتمع‌های منطقه الهیه مشهد روی داد که مصدومان با چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال یافتند.

آتشپاد سوم محمدرضا علیپور مدیر منطقه یکم عملیات آتش نشانی مشهد نیز در ادامه اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع آتش سوزی طبقه سوم یک آپارتمان مسکونی چهار طبقه و گرفتار شدن ساکنان در میان آتش و دود، بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران از چند ایستگاه در مشهد به محل حادثه در بلوار امیریه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: شدت انفجار و آتش سوزی ناشی از آن باعث گرفتار شدن ساکنان در طبقات این مجتمع شده بود که بلافاصله امدادگران و آتش‌نشانان شهر مشهد به چند گروه تقسیم شدند و با نجات و انتقال محبوس شدگان به مکان امن، با استفاده از خودرو پیشرفته این آتش سوزی را مهار کردند.

علیپور در خاتمه تصریح کرد: براساس بررسی‌های نخست، کانون این حادثه آشپزخانه یکی از منازل در طبقه سوم اعلام شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها