موج
کدخبر : ۳۷۹۲۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379279

عبدالعظیم احمدپور:

مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از روند افزایشی نگران کننده موارد کرونایی در بخش لیردف جاسک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالعظیم احمدپور مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک ضمن اشاره به روند افزایشی موارد کرونا در جاسک گفت: آمار ابتلاء به کرونا در سطح شهرستان جاسک بخش لیردف روند افزایشی و نگران کننده دارد.
احمدپور بیان کرد: با فوت دو مورد بیمار کرونایی بستری شده و در حال حاضر آمار 8 بیمار مبتلاء به کرونا از اهالی بخش لیردف با وضعیت نامساعد جسمی در قسمت مراقبت های ویژه بیمارستان شهرستان جاسک بستری می باشد.
وی عنوان کرد: در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت بیشتر شکننده خواهد بود و رنگ بندی فعلی شهرستان جاسک در حالت بحرانی شدید قرار خواهد گرفت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک اظهار داشت: سایر ارگان و نهادها و شهرداری لیردف، آحاد دهیار و شورا های اسلامی بخش لیردف با مشارکت و جدیت تمام موضوع را به بزرگان و معتمدان، امامان و ائمه جمعه و جماعات و اهالی روستاها ابلاغ و اطلاع رسانی کنند.
احمدپور گفت: بنابر تشدید وضعیت بحرانی کرونا در شرق جاسک نسبت به لغو و عدم برگزاری مراسم عبادی نماز جمعه این هفته در سراسر بخش لیردف از سوی دهیار و شوراهای اسلامی و امامان جمعه و جماعات اقدام شود. 
وی در ادامه تاکید کرد: در صورت برگزاری مراسم نماز جمعه تمهیدات لازم دهیار و شورا های اسلامی و امامان و ائمه جمعه و جماعات نسبت به رعایت و حفظ کامل پروتکل های بهداشتی و استفاده الزامی از ماسک در دستور قرار گیرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان جاسک از مردم خواست، از برگزاری هرنوع مراسمات و دورهمی ها و دید و بازدید های خانوادگی در سطح بخش لیردف جاسک ممانعت و خودداری کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها