موج
کدخبر : ۳۷۹۲۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379229

هاجر عبدی:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: مشترکان برق می توانند قطعی برق مناطق خود را از اپلیکیشن برق من مشاهده کنید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هاجر عبدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان اظهار داشت: این قابلیت در اپلیکیشن برق من وجود دارد که مشترکان برای اطلاع از خاموشی های جاری و با برنامه همان روز با مراجعه به این برنامه و در قسمت خاموشی های من، برنامه خاموشی مناطق محل سکونت خود را مشاهده کنید. 
عبدی عنوان کرد: مشترکان می توانند این اپلیکیشن را از برنامه بازار و یا سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان دریافت و بر روی تلفن های همراه خود نصب کنید. 
وی گفت: اپلیکیشن برق من علاوه بر قابلیت هایی مانند ارائه خدمات غیرحضوری فروش انشعاب، مشاهده و پرداخت صورتحساب برق به متقاضیان و مشترکان، این امکان را فراهم کرده تا مشترکان خاموشی های جاری مناطق و طبق برنامه در ساعات آینده همان روز را مشاهده کنید. 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: بار مصرفی در بخش توزیع برق استان، از ۲ هزار مگاوات فراتر رفته و از سقف مصرف تعیین شده برای استان عبور کرده است. باتوجه به پیوسته بودن شبکه تولید و توزیع برق در کشور، کاهش تولید نیروگاههای برقابی، تامین برق در سراسر کشور را باچالش مواجه ساخته است. استان هرمزگان نیز بخاطر استفاده زودهنگام مشترکان از لوازم سرمایشی تحث تاثیر کمبود تولید برق قرار گرفته است.
عبدی در پایان سخنان خود افزود: ساعات ۱۳ تا ۱۷ در فصل تابستان ساعات حیاتی در تامین برق است در صورتی که مشترکان لوازم برقی غیرضرور را دراین ساعات خاموش یا استفاده از آنها را به ساعاتی غیر از اوقات اوج بار منتقل نمایند ،بار شبکه برق تا حد زیادی کاهش یافته و از ناپایداری در شبکه توزیع برق جلوگیری می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها