موج
کدخبر : ۳۷۸۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378988

رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: هر مجموعه بواسطه حساسیت کار و اهمیت جایگاه، نیازمند تعیین مرتب حفاظتی و امنیتی است که این امر در دستگاه قضایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رییس دادگستری یزد در جمع یگان حفاظت دادگستری استان یزد، افزود: برخورد مستقیم با مراجعین به دادگستری و نقطه اولیه بدو ورود ارباب رجوع به دستگاه قضایی، یگان حفاظت است که نشان از سختی کار و اثرگذاری مستقیم بر دیدگاه مردم نسبت به مجموعه دارد.

وی تصریح کرد: برخورد مناسب، همراه با احترام و تکریم و ارائه یک راهنمایی اولیه از فرایندها، رویه ها و شرایط فضای فیزیکی ساختمان با هدف کمک و تسهیل کار مراجعین می تواند ارباب رجوع را از سردرگمی و معطلی در مجموعه دور سازد.

این مقام قضایی، بر تحلیل و پایش اطلاعات مراجعین به دادگستری تأکید کرد و بیان داشت: بستر همه برنامه ریزی ها، سیاست گذاری ها و اقدامات دستگاه قضایی، تحلیل آمار و پایش اطلاعات است که این مهم برای یگان حفاظت دادگستری که از طریق سیستم ساتنا همه اطلاعات ورود و خروج به مجموعه را ثبت و ضبط می نماید، یک گام اساسی در تحقق اهداف سازمانی است.

وی اظهار داشت: وقتی که ثبت می شود که کدام شعبه بیشترین مراجعه را دارد و یا کدام مسئول بیش از دیگران ارباب رجوع دارد؛ مداقه در این آمار می تواند تحلیل هایی را برای ارتقاء کیفیت خدمات قضایی در اختیار قرار دهد.

رئیس کل دادگستری استان یزد، خاطرنشان کرد: برنامه های حفاظت نیازمند آموزش و مهارت است که این مسئله نیز باید از مبادی ذیربط مطالبه شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها