موج
کدخبر : ۳۷۸۹۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378955

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: امر به معروف باید تقویت شود و لازمه این کار همت مضاعف همه آحاد جامعه و احساس مسئولیت در برابر فریضتین و نیز ایجاد بستر مناسب با فرهنگ سازی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمود الله مرادی ظهر امروز سه شنبه در مراسم معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه اظهار کرد: حکمت آفرینش انسان و جهان هستی بر مبنای امر به معروف و نهی از منکر بنیان شده و جامعه‌ای که بر اساس این اصل حرکت کند سعادتمند است و در صورتی که همه ما نسبت به امر به معروف و نهی از منکر کوشا و مسؤولیت پذیر باشیم بی‌شک شاهد بازتاب‌های  بسیار خوبی در کشور خواهیم بود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: اکنون به برکت خون شهداء، جمهوری اسلامی ایران در اقتدار کامل است و تمام ترس دشمنان اسلام از انقلاب اسلامی، پیشروی این دین الهی از طریق نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان است.

الله مرادی تصریح کرد: امروز تهدیدات دشمنان مثل گذشته نیست، دشمن در قالب فضای مجازی یا همان جنگ نرم به شدت ملت‌های مسلمان را مورد هجمه قرار می‌دهد و از هر روزنه‌ای برای تخریب و شبیخون فرهنگی وارد خواهد شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تاکید کرد: امر به معروف باید تقویت شود و لازمه این کار همت مضاعف همه آحاد جامعه و احساس مسئولیت در برابر فریضتین و نیز ایجاد بستر مناسب با فرهنگ سازی است.

الله‌مرادی با اشاره به سلبی نبودن اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: 100 درصد کار امر به معروف و نهی از منکر ایجابی و فرهنگی است و باید با فرهنگ‌سازی در این راستا نقش‌آفرینی کنیم تا رسیدن به نتیجه مطلوب که همان نهادینه شدن فریضتین در بین همه آحاد جامعه است.

وی ضمن اشاره  به وظیفه و رسالت اصلی ستاد افزود: وظیفه ستاد این است که مردم بتوانند امر به معروف و نهی از منکر انجام دهند و معتقدیم زمانی امر به معروف به آن جایگاه اصلی خود دست پیدا خواهد کرد که همه اعضای یک جامعه آمر به معروف و ناهی از منکر باشند.

گفتنی است، در پایان این مراسم دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ضمن قدردانی از دبیر سابق ستاد شهرستان، برای دبیر جدید آرزوی توفیق و سربلندی مسألت نموده و از طرف حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان حکم انتصاب سرهنگ امیرعباس امری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بانه به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان را به وی اعطاء کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها