موج
کدخبر : ۳۷۸۷۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378756

منصور خرمشکوه خبر داد؛

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام تعمیرات اساسی۱۰ دستگاه کشنده فرسوده به دست توانمند متخصصان داخلی و الحاق آن به ناوگان خدمات بندری مجتمع بندری شهید رجایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، منصور خرمشکوه معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در حاشیه مراسم الحاق 10 دستگاه کشنده که روز گذشته در یکی از پایانه های کانتینری بندر شهید رجایی برگزار شد، اظهار داشت: عملیات تعمیر و آماده به کار این ۱۰ دستگاه کشنده و کفی ترمینال تراکتور با همت متخصصان و تعمیرکاران داخلی توسط بخش خصوصی به انجام رسیده است.
وی خاطر نشان کرد: الحاق این تجهیزات در افزایش نرم عملیات جابجایی کانتینر و بهبود خدمات استریپ و استافینگ کانتینر نقش به سزایی ایفا می کند.
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان الحاق ۳ دستگاه لیفتراک جدید طی ماه آینده و همچنین بازسازی و تعمیر ۱۰ دستگاه کشنده و کفی دیگر نیز در همین پایانه کانتینری تا پایان آبان ماه سالجاری را از دیگر برنامه های در دست اجرای این معاونت اعلام کرد.
خرمشکوه ارتقا توان تجهیزاتی و عملیاتی به منظور رضایتمندی ارباب رجوع را از مهمترین اهداف و برنامه های سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها