موج
کدخبر : ۳۷۸۶۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378695

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان جزییات ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان در سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج بیت اللهی مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، گفت: با توجه به‌ دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان از اول خردادماه آغاز و تا پایان مرداد سال جاری انجام خواهد شد.

وی افزود: اولیای دانش آموزان به منظور ثبت نام می توانند با ورود به سامانه "سیدا " و درگاه "پادا" به نشانی www.pada.medu.ir ثبت نام فرزندان خود را انجام دهند. 

بیت اللهی با تاکید بر اینکه اینکه اولیاء می توانند مدارک مورد نیاز ثبت نام دانش آموزان را در این سامانه بارگذاری کنند تصریح کرد: با توجه به این فرایند نیاز به حضور خانواده ها در مدارس نیست. 

این مسوول همچنین گفت: ثبت نام دانش آموزان در مدرسه محل تحصیل به صورت خودکار انجام می شود و ثبت نام دانش آموزانی که مدرسه و مقطع تحصیلی آنان تغییر می کند نیز از طریق سامانه "پادا " انجام خواهد شد.

به گفته مدیر کل آموزش و پرورش استان؛ سامانه درخواست خانواده ها را برای ثبت نام در مدرسه بررسی می کند و نتیجه را به آنها اعلام خواهد کرد. 

بیت اللهی خاطر نشان کرد: دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی بعد از اعلام نتایج امتحانات می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در پایان گفت: به منظور نظارت بر فرایند ثبت نام، سوالات و سایر موارد، ستاد ثبت نام مستقر در معاونت آموزش ابتدایی استان آماده پاسخگویی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها