موج
کدخبر : ۳۷۸۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378536

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از قرار گرفتن شهرستان مهران در وضعیت زرد از لحاظ شیوع کرونا خبر داد و گفت:مهران نیز در وضعیت زرد کرونا قرار گرفت و تعداد شهرستان های زرد استان به 5 مورد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام  با بیان اینکه در حال حاضر 6 شهرستان ایلام، ایوان، آبدانان، چرداول، دهلران و دره شهر نیز همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارند،افزود:روز گذشته 55 ابتلای جدید شناسایی شد و مجموع مبتلایان استان37 هزار و 764 نفر است.

وی با بیان اینکه 31 بستری جدید در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های استان 122نفر است، اظهار داشت: از مجموع 122 بستری موجود استان 76مورد مربوط به شهرستان ایلام است که این می تواند زنگ خطری باشد برای شهروندانی که هنوز در رعایت پروتکل های بهداشتی سهل انگاری می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان ایلام تاکید کرد و گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی،عدم شرکت در مراسم پرجمعیت از جمله عزا و عروسی وغیره  تنها راه جلوگیری از ابتلا به این ویروس منحوس می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها