موج
کدخبر : ۳۷۸۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378117

شهردار ساری تأکید کرد:

شهردار ساری بر لزوم رعایت مقررات ساختمانی در ساخت و سازهای سطح شهر تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، جواد طالبی در جلسه با اعضای هیأت مدیره و جمعی از اعضای انجمن صنفی انبوه سازان مسکن استان مازندران با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدّظله‌العالی) مبنی بر نامگذاری سال 1400 به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اظهار داشت: همه تلاش کنیم با رعایت قوانین و در چارچوب ضوابط با همکاری با هم بتوانیم منویات معظم له را عملیاتی کنیم.

وی ادامه داد: رعایت اصول شهرسازی در ساخت و سازها از ضروریات است و قطعاً با تخلفات و ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد قانونی خواهیم کرد.

شهردار ساری تصریح کرد: اهمیت جایگاه انبوه سازان در شهر بی بدیل است و با همراهی و به کمک شما تلاش می کنیم مجموعه شهرداری در مسیر بهتری قرار گیرد.

وی با اشاره به لزوم رعایت مقررات ساختمانی در ساخت و سازهای سطح شهر گفت: رعایت قوانین و ضوابط شهرسازی در ساخت و سازها، در پیشرفت و توسعه مرکز استان نقش، مهم و مؤثری دارد.

طالبی افزود: شهرداری ساری مسیر رسیدگی و پیگیری مطالبات انبوه سازان و روند اجرای قوانین ساخت و ساز را با برنامه ریزی تسهیل می کند.

وی بیان کرد: از نظرات انبوه سازان جهت اجرای نظام مند ساخت و سازها استفاده خواهیم کرد.

شهردار ساری تأکید کرد: روند اجرای قوانین ساختمانی در ساخت و سازهای شهری باید برای همه یکسان خواهد باشد.

وی اظهار داشت: ساماندهی روند ساخت و سازهای سطح شهر در دستور کار قرار دارد و تلاش می کنم با رعایت قوانین نظم و انضباط در ساخت و سازها انجام شود.

طالبی اظهار داشت: جهت رفاه حال شهروندان و انبوه سازان، روند صدور پروانه تا پایان کار ساختمانی تسهیل و تسریع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها