موج
کدخبر : ۳۷۷۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377959

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج گفت: به منظور ساماندهی ترافیکی معابر پرترافیک و حادثه خیز شهر سنندج خط‌کشی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عرفان فتحی صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با رسانه های استان، اظهار کرد: خط کشی معابر یکی از اقدامات ترافیکی بوده که با هدف افزایش ضریب ایمنی وسائط نقلیه، عابرین پیاده، تسریع و تسهیل در تردد، افزایش دید رانندگان بویژه در شب و ساماندهی ترافیکی معابر مطابق با استاندارها انجام می‌شود. 

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج گفت: انجام نشانه گذاری‌ها و علائم ترافیکی یکی از مهم‌ترین عوامل در به حداقل رساندن سردرگمی و عدم اطمینان در مسیر رانندگی و یا عبور و مرور بوده و رعایت سرعت مطمئنه و قوانین رانندگی به ایمن سازی معابر کمک شایانی خواهد نمود. 

وی تصریح کرد: حوزه مدیریت ترافیک شهرداری در راستای ایمن سازی معابر شهری با شناسایی نقاط حادثه خیز نسبت به آشکارسازی محل‌های مذکور با استفاده از رنگ دو جزیی و تابلوهای سولار چشمک‌زن اقدام به استانداردسازی معابر نموده است.

وی از خط کشی معابر حادثه خیز و پرتردد سطح شهر خبر داد و افزود: در حال حاضر عملیات خط کشی دو جزیی  کمربندی آبیدر اجرا شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها