موج
کدخبر : ۳۷۷۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377493

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 36 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 36 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 23نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۲۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد شش نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۲۳ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل 7 بیمار جدید بستری شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 95 سال و حداقل سن 5 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 234 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 198 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 36 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 48 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 42 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 6 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

این مقام مسئول در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: 2 مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 سیدعلیرضا مروجی افزود: تاکنون 166 هزار و 904 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون 10 هزار و 847 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`