موج
کدخبر : ۳۷۷۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377189

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در خصوص آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در استان البرز، گفت: طی روز گذشته تا کنون ۱۵۰ بیمار با علایم کرونا در مراکز درمانی البرز بستری شدند و در این مدت زمان ۱۶ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، محمد فتحی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی صورت گرفت، در خصوص آخرین وضعیت کووید ۱۹ در استان البرز، گفت: از دیروز تا امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۵۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز افزود: مجموع کل موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک، از ابتدای شیوع کرونا تا امروز در استان البرز ۴۰ هزار و ۷۸۰  نفر است.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۹۶۵ نفر، در مراکز درمانی بستری هستند، اظهار کرد: از این تعداد، ابتلای  ۵۲۲  نفر به بیماری کووید ۱۹، تا این تاریخ قطعی شده است.

وی بیان کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به  ۳۶۷۲ نفر رسیده است؛ همچنین از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۳۶ هزار و ۱۳۸ از مراکزدرمانی ترخیص شده اند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها