موج
کدخبر : ۳۷۷۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377044

مدیر منطقه هفت شهرداری قم از تملک ۲۲۰ ملک برای اجرای پروژه شهید اوسطی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجید متین‌فر با اشاره به اجرای پروژه شهید اوسطی اظهار داشت: یکی از پروژه‌های مهم شهری که سال‌ها متوقف مانده بود ادامه خیابان عمار یاسر معروف به فاز ۵ عمار یاسر است.

وی با بیان اینکه این طرح خیابان معلم را به میدان سپاه در منطقه چهار متصل می‌کند ابراز کرد: پروژه شهید اوسطی از خیابان دورشهر عبور و ریل راه‌آهن را قطع می‌کند و بخش شمال را به جنوب شهر اتصال می‌بخشد.

مدیر منطقه هفت شهرداری قم با اشاره به جزئیات این پروژه افزود: در این مسیر بالغ‌بر ۳۰۰ ملک و واحد مسکونی و تجاری وجود داشته و دارد که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در حوزه تملک آنان داشتیم؛ به‌طوری‌که در دو سال قبل، ۲۲۰ ملک تملک و تخریب‌شده و در حدود ۸۰ ملک باقی‌مانده است.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست از خیابان معلم تا ممتاز و در ادامه خیابان بیگدلی بوده که کلنگ زنی عملیات عمرانی آن پایان سال قبل انجام‌شده است، ادامه داد: این بخش از پروژه به‌صورت دو سطحه است که قسمتی زیرسطحی و در ادامه تونل غدیر و قسمتی بر روی سطح انجام می‌شود.

متین فر تصریح کرد: سازمان توسعه و عمران شهرداری قم به‌عنوان پیمانکار در این پروژه مشغول به فعالیت و تلاش شبانه‌روز هستند که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره‌برداری از این مسیر باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها