موج
کدخبر : ۳۷۶۳۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376393

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از برگزاری مراسم شب‌های قدر در فضای باز 49 امامزاده شاخص در سطح استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ولی الله روان با اشاره به فرارسیدن شب‌ های قدر اظهار داشت: در سال جاری در سه شب مراسم احیا در استان اصفهان این مراسم در امامزادگانی که فضای باز کافی دارند و به ویژه 49 بقعه شاخص استان مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال جاری همچون سال گذشته برگزاری آئین شب‌های قدر در امامزادگان به دلیل شیوع کرونا با چالش‌هایی رو به رو شده است، ابراز داشت: از این رو برگزاری هر گونه مراسم در این ایام با توجه به دستورات ستاد مقابله با کرونا برنامه‌ریزی خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا برگزاری مراسم احیا در شب‌های قدر تنها در فضای باز امکان پذیر است، تصریح کرد: حضور حداقلی و حداکثر زمان دو ساعت برای برگزاری این مراسم نیز از دیگر شرایط اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا است.

حجت الاسلام روان اضافه کرد: توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده برای افراد حاضر در این مراسم توسط مسئولان بقاع متبرکه انجام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها