موج
کدخبر : ۳۷۶۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376241

سرهنگ محمد قانعی نژاد:

جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی اعلام کرد: به غیر از جریمه مالکان تعدادی خودرو، در این مدت هزار و ٣٠ دستگاه خودرو دیگراز جاده های استان بازگردانده شدند و به رانندگان هزار و ٢٠٠ دستگاه دیگر نیز تذکر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ محمد قانعی نژاد جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی اعلام کرد: مالکان ٣١٠ دستگاه خودرو غیربومی در ٢٤ ساعت گذشته در جاده‌های این استان جریمه شدند.

سرهنگ محمد قانعی نژاد در ادامه افزود: مالکان ٢٨٠ دستگاه به دلیل تخلف ورود به شهرهای قرمز کرونایی خراسان رضوی مبلغ ١٠ میلیون ریال و ٣٠ دستگاه نیز به دلیل ورود به شهرهای نارنجی کرونایی پنج میلیون ریال جریمه شدند.

جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی تصریح کرد: اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای با وضعیت نامناسب کرونایی، در پی آبی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در مشهد از ١٣ دیماه پارسال متوقف اما اجرای آن دوباره از ۱۸ بهمن ماه سال گذشته به خاطر تغییر وضعیت مشهد آغاز شد که تا ۲۵ اسفندماه پارسال ادامه یافت.

امسال نیز با قرمز شدن وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا، این طرح از ۱۹ فروردین ماه به اجرا گذاشته شد و تردد خودروها در جاده های خراسان رضوی با هماهنگی ستاد کرونا استان صورت گرفت.

سرهنگ محمد قانعی نژاد در خاتمه خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت هزار و ٣٠ دستگاه خودرو از جاده های استان بازگردانده شدند و به رانندگان هزار و ٢٠٠ دستگاه نیز تذکر داده شد و در ٢٤ ساعت گذشته ١٠ فقره تصادف جرحی با ١١ مجروح در جاده های استان رخ داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها