موج
کدخبر : ۳۷۶۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376094

کامران گردان

عضو شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی ها و دریافت خود سرانه آن پیش از ابلاغ، گفت: نرخ جدید تا ۱۰ روز آینده ابلاغ خواهد شد و تا زمان ابلاغ، هرگونه دریافت کرایه اضافه از سوی رانندگان تخلف محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، کامران گردان،  عضو شورای اسلامی شهر همدان روز پنجشنبه با اشاره به افزایش نرخ کرایه تاکسی ها و دریافت خود سرانه آن قبل از ابلاغ، اظهار داشت: رانندگان تاکسی‌ اجازه افزایش خودسرانه کرایه و دریافت آن را از شهروندان ندارند و باید تابع قانون باشند. 

وی با تاکید بر اینکه تاکسیرانی باید نظارت لازم بر کرایه تاکسی را داشته باشد، گفت: نرخ جدید تا ۱۰ روز آینده ابلاغ خواهد شد و تا زمان ابلاغ، هرگونه دریافت کرایه اضافه از سوی رانندگان تخلف محسوب می‌شود.

این عضو شورای اسلامی شهر همدان خاطرنشان کرد: شورا موارد لازم را پیرامون نظارت کافی بر عملکرد تاکسیرانان متذکر می‌شود و به طور قطع مدیریت تاکسیرانی همدان اقدامات را صورت می‌دهد.

گردان ابراز امیدواری کرد کمیته انطباق نسبت به صدور ابلاغ افزایش کرایه‌ها ظرف روزهای آتی اقدام کند تا ضوابط لازم در دریافت میزان کرایه از سوی تاکسی‌ها اعمال شود.

نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جاری با ۱۰ درصد افزایش با سه سرنشین از سوی شورای اسلامی شهر همدان مصوب شده است.

این در شرایطی است که هنوز این مصوبه اجرایی نشده و شهروندان و رانندگان تاکسی را دچار نارضایتی کرده است.​

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها