موج
کدخبر : ۳۷۶۰۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376064

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در حادثه برخورد خودروی سواری پژو 206 با پیرمردی 60 ساله در محور روستای جنت آباد استان قم ، فرد عابر پیاده در دم فوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ مختار پناهی در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با عابر پیاده در محور روستای جنت آباد  استان قم، بلافاصله گشت انتظامی پلیس راه در محل حادثه حاضر شد.

وی افزود: در بررسی های اولیه کارشناسان پلیس از محل حادثه ،مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو  206  با پیرمردی حدودا 60 ساله که به صورت پیاده در حال عبور از محل بوده، برخورد و در دم فوت کرده است.

سرهنگ پناهی اظهار داشت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه استان عدم توجه به جلو راننده سواری 206 اعلام شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه عدم توجه به جلو بیشترین علت وقوع تصادفات رانندگی در معابر برون شهری است گفت: برای حل این موضوع رانندگان وسایل نقلیه باید در حین رانندگی حواسشان به جلو باشد و از انجام هر عملی مانند: خوردن و آشامیدن ، استعمال دخانیات ، استفاده از تلفن همراه و وسایل مشابه آن که باعث انحراف ذهن و اختلال در رفتار راننده وسیله نقلیه می شود ، خودداری کنند.

سرهنگ پناهی در پایان خاطر نشان کرد : تمامی رانندگان انواع وسایل نقلیه در هنگام رانندگی همواره باید با دقت و هوشیاری کامل به رانندگی پرداخته و رعایت سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند و عابران پیاده نیز بهتر است با استفاده از پل های عابر پیاده، در بستر امنیتی پایدار، از گذرگاه های اصلی عبور کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها