موج
کدخبر : ۳۷۵۸۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375876

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان با اشاره به آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در همدان، از ۲۰ فوتی جدید کرونایی و وضعیت وخیم ۶۰ نفر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمد طاهری،  سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان با اشاره به آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در همدان، اظهار کرد: تعداد موارد مثبت بستری و سرپایی با ۶۰۰ مورد جدید در بخش سرپایی به ۳۶ هزار و ۲۱۰ و در بخش بستری به ۱۴ هزار و ۵۹۶ مورد جدید افزایش یافته و تعداد موارد فوت با ۲۰ مورد جدید به عدد ۱۸۸۴ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰۰ نفر با علائم تنفسی مشکوک به کروناویروس به بیمارستان‌های استان مراجعه کردند.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علائم تنفسی مشکوک به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰۰ مورد بوده که از این تعداد ۲۵۰ مورد در بخش عادی و ۳۱ نفر در بخش ICU بستری هستند و حال ۶۰ نفر وخیم گزارش شده است.

 به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، وی در رابطه با آمار شهرستان‌ها مطرح کرد: در شهرستان اسدآباد ۵۸۹ نفر، بهار ۸۰۴ نفر، تویسرکان ۹۰۳ نفر، رزن ۶۳۸ نفر، درگزین ۲۳۹ نفر، فامنین ۲۷۵ نفر، کبودراهنگ ۸۹۹ نفر، ملایر ۲۶۳۶ نفر، نهاوند ۱۹۲۷ نفر، همدان ۵۳۲۱ نفر و خارج از استان ۳۶۵ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها