موج
کدخبر : ۳۷۵۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375352

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار از توزیع 850 بسته کمک معیشتی بین نیازمندان شهرستان خوانسار در سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ‌ محمد حسین شفاعتی با بیان اینکه در سال گذشته 850 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان خوانسار توزیع شده است، ادامه داد: ارزش ریالی هر یک از این بسته‌ها 400 هزار تومان برآورد شده است.

 وی با بیان اینکه در سال گذشته 48 سند برای 67 رقبه برای موقوفات شهرستان خوانسار صادر شده است، اظهار داشت: از این تعداد سند موقوفه معروف به حاج صانع با 16 هزار و 900 متر مربع و موقوفه معروف به گورستان سنگ شیر به مساحت 15 هزار متر مربع از مهمترین موقوفات سنددار شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه موظفی شهرستان در زمینه دریافت اسناد جدید 80 مورد بوده است، ابراز داشت: به دلیل وجود برخی از مشکلات ثبتی، موفق به تحقق همه آنچه موظف شده بود، نشدیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار با بیان اینکه در سال گذشته سه وقف جدید در خوانسار به ثبت رسیده است، اضافه کرد: این موقوفات با نیات‌ اجتماعی و فرهنگی به ثبت رسیده است.

شفاعتی با بیان اینکه بخشودگی دوماه اجاره برای رقبات تجاری آسیب دیده متاثر از کرونا نیز در خوانسار اجرایی شده است، افزود: تعامل با این واحدها برای پرداخت اجارات به خوبی انجام شده است.

عملیات عمرانی در 4 امامزاده انجام شد

وی همچنین با اجرای عملیات عمرانی در چهار امامزاده شاخص شهرستان خوانسار تصریح کرد: این عملیات در امامزاده سید محمود، ‌امامزاده سید صالح، امامزاده احمد و امامزاده هفت تن رحمت آباد اجرایی شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار با بیان اینکه دو نیروگاه خورشیدی 24.7 کیلووات در امامزاده احمد و 5.2 دهم کیلوات امامزاده سید صالح  نیز در سال گذشته راه‌اندازی شده است، ابراز داشت: سرمایه گذار این طرح سازمان اوقاف و امور خیریه بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها