موج
کدخبر : ۳۷۴۹۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374934

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد:

روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد: ثبت نام شرکت در کارآزمایی بالینی فاز سوم واکسن کرونا انستیتو پاستور ایران در بابل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد: انستیتو پاستور ایران برای ثبت نام داوطلبان شرکت در سومین کارآزمایی بالینی واکسن تولید مشترک ایران و کوبا فراخوان داد.

واکسن کرونای نوترکیب کنژوگه که توسط انستیتو فینلای کوبا و با مشارکت انستیتو پاستور ایران تولید شده است اکنون بعد از گذراندن موفق مرحله ۱ و ۲، وارد مرحله سوم کارآزمایی بالینی می‌شود تا پس از تأئید نهایی، در انستیتو پاستور ایران نیز تولید و واکسیناسیون عمومی با آن آغاز شود.

افراد واجد شرایط شرکت در این کارآزمایی ساکن یکی از شهر‌های اصفهان، بابل، بندرعباس، زنجان، ساری، کرمان، همدان، یزد بوده و باید دارای سن ۱۸ تا ۸۰ سال و از سلامت عمومی و یا بیماری‌های زمینه‌ای کنترل شده برخوردار باشند.

شهروندان ساروی برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سامانه واکسن کرونا به آدرس https://www.pasteurcovac.ir مراجعه کنند، یا با شماره تلفن ۳۵۰۲ دانشگاه علوم پزشکی بابل تماس بگیرند و یا به پزشک خانواده مراجعه نمایند.

 این مرحله از کارآزمایی بر روی ۲۴ هزار نفر از داوطبان انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها