موج
کدخبر : ۳۷۴۹۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374929

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: ثبت نام عمومی و مشارکت در مرحله سوم مطالعه بالینی واکسن کرونا کونژوکه برای شهروندان ساروی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مازندران اعلام کرد: ثبت نام عمومی و مشارکت در مرحله سوم مطالعه بالینی واکسن کرونا کونژوکه برای شهروندان ساروی آغاز شد.

بر اساس این گزارش، واکسن کرونای نوترکیب که توسط انستیتو فینلای کوبا و با مشارکت انستیتو پاستور ایران تولید شده است و اکنون بعد از گذراندن موفق مرحله‌های ۱ و ۲، وارد مرحله ۳ کارآزمایی بالینی شده است تا پس از تأئید نهایی در این مرحله نسبت به تولید انبوه اقدام شود و به مرحله واکسیناسیون عمومی برسد.

افراد واجد شرایط شرکت در این کارآزمایی ساکن یکی از شهر‌های اصفهان، بابل، بندرعباس، زنجان، ساری، کرمان، همدان، یزد بوده و باید دارای سن ۱۸ تا ۸۰ سال و از سلامت عمومی و یا بیماری‌های زمینه‌ای کنترل شده برخوردار باشند.

شهروندان ساروی برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سامانه واکسن کرونا به آدرس https://www.pasteurcovac.ir مراجعه کنند، یا با شماره تلفن ۳۴۴۰۷ دانشگاه علوم پزشکی مازندران تماس بگیرند و یا به پزشک خانواده مراجعه نمایند.

 این مرحله از کارآزمایی بر روی ۲۴ هزار نفر از داوطبان انجام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها