موج
کدخبر : ۳۷۴۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374879

مدیرکل کمیته امداد مازندران خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: 83 هزار سبد غذایی با کمک خیران مازندرانی بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام بشیر عالیشاه در جلسه هم اندیشی و همفکری با خیران که به منظور ارائه بهتر به خدمات به نیازمندان در ماه مبارک رمضان و با حضور آیت الله محمدی لایینی نماینده ولی فقیه مازندران و خیران طلایی استان برگزار شد، اظهار داشت: با کمک خیران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان اقدامات شایسته ای انجام شده است.

وی با قدردانی از همراهی خیران و نیکوکاران استان، ادامه داد: کمیته امداد مازندران در سال گذشته با کمک خیران در تمام بخش ها مانند فرهنگی، عمرانی، درمانی، اشتغال، اطعام مهدوی و... به نیازمندان خدمات ارائه شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: کارکنان این نهاد هم در تمامی شهرستان ها خالصانه و صادقانه برای نشاندن لبخند بر چهره نیازمندان همه تلاش خود را به کار بستند.

وی با اشاره به اینکه همه ما خادمان محرومان و نیازمندان هستیم و همه همت ما ارائه بهترین خدمات به آنان است، گفت: کمیته امداد مازندران در ماه مبارک رمضان اقدامات و برنامه‌های مختلفی برای نیازمندان و محرومان اجرا می کند و با کمک خیران 313 آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در مازندران اجرا می شود.

حجت الاسلام عالیشاه بیان کرد: طرح مفتاح الجنه مجازی در تمامی شهرستان ها در طول ماه مبارک رمضان اجرا می شود و توزیع 83 هزار سبد غذایی بین نیازمندان از جمله برنامه ها است که با کمک خیران مازندرانی این سبدها تهیه و نیازمندان اهدا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها