موج
کدخبر : ۳۷۴۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374705

محمد کریمیان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از 296 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در مناطق شهری و روستایی ایلام طی 24 ساعته گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه از این تعداد، 4 نفر فوت نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ،محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد 33 هزارو 800 نفر خبر داد و افزود:طی 24 ساعت گذشته تعداد 296 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در 24 ساعت گذشته 4 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 714  نفر می باشد، اظهار داشت: 4 مورد فوتی امروز شامل ایلام 2 مورد،چرداول یک مورد و ایوان یک مورد می باشد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه 2 شهرستان ملکشاهی و هلیلان که در وضعیت نارنجی بودند در محدوده زرد قرار گرفتند و سیروان نیز از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی تغییر یافته است،گفت:شهرستان های ایلام، آبدانان، ایوان، بدره، مهران، چرداول، دره شهر و دهلران همچنان در وضعیت قرمز قرار دارند.

دکتر کریمیان ابراز امیدواری کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی سایر شهرستان ها نیز از وضعیت قرمز خارج شده و وضعیت استان در شرایط پایداری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خودداری از دورهمی ها، در خانه ماندن، رعایت فاصله گذاری اجتماعی از مهمترین راه های پیشگیری از کرونا است،اظهار داشت:چنانچه مردم هشدارها را جدی بگیرند کرونا مهار می شود و تعداد مبتلایان، بستری ها و فوتی نیز کاهش می یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها