موج
کدخبر : ۳۷۴۳۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374308

آریا شفقت رودسری:

ارشد نظامی ارتش در هرمزگان گفت: با توسعه روزافزون قدرت دفاعی پاسخ محکم به حرکات ابلهانه دشمنان این مرز و بوم خواهیم داد و هیچ جنایت ، ترور و کار احمقانه ای بی پاسخ نخواهد ماند

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری به مناسبت ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی در آیین رژه یکان‌های زرهی و موتوری نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان، افزود: در راستای فرمایشات فرمانده کل قوا ارتش به عنوان نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران نه تنها ظلم نمی‌کنیم، بلکه اجازه نمی‌دهیم کسی نیز به ما ظلم کند.
وی ادامه داد: تلاشمان بر این است که در کنار تامین امنیت در بلایای طبیعی و سوانح از سیل و زلزله تا بیماری کرونا که جهان درگیر آن است کنار مردم بوده و خدمت دهنده خوبی برای این ملت است.
فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نداجا افزود: امروز به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا اجرای رژه خودرویی در سراسر کشور یا شعار مدافعان وطن یاوران سلامت برگزار می‌شود.
امیر دریادار دوم شفقت رودسری عنوان کرد: ۲۹  فروردین سالروز نامگذاری ارتش یادآور هوشمندی معمار کبیر انقلاب است که دشمنان توطئه تضعیف انقلاب را سر می‌دادند و در کنار آنها برخی افراد ناآگاه داخلی نیز این شعار را سر می‌دادند.
وی در پایان افزود: امام راحل با زکاوت در آن شرایط دستور رژه سراسری ارتش در شهرها را صادر کردند تا ثابت شود ارتش دوشادوش این نظام و سربازان این ملت هستند.​

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها