موج
کدخبر : ۳۷۴۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374208

حسین دشتی:

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان 45 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان اردبیل توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین دشتی ، مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در حاشیه افتتاح آشپزخانه مهدوی در امامزاده عبدالعزیر(ع) محله نیار با اشاره به اینکه در قالب طرح «اطعام مهدوی» تلاش داریم تا پایان ماه مبارک رمضان ۲۰۰ هزار غذای گرم را در بین مددجویان تحت حمایت و سایر محرومان جامعه توزیع کنیم، گفت: ۴۵ هزار سبدکالا نیز با یاری نیکوکاران اردبیلی تهیه خواهد شد تا در ماه نزول قرآن در اختیار فقرا و مستمندان قرار گیرد.

وی افزود: مرکز نیکوکاری امام حسین(ع) نیار با کمک‌های خیران، در نخستین روز از ماه مبارک رمضان برای خانواده‌های تحت حمایت و افراد نیازمند یک هزار و 500 غذای گرم تهیه کرده‌اند.

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه سومین مرحله از پویش ایران همدل با عنوان «اطعام مهدوی» در ماه مبارک رمضان سال‌جاری در حال اجرا است، افزود: این پویش با هدف «افطاری ساده» برای حمایت از نیازمندان صورت می‌پذیرد که از مردم نیک‌اندیش استان خواستاریم همچون سنوات گذشته یاریگر کمیته امداد در این امر مهم باشند.

وی با اشاره به اینکه ۱۸ آشپزخانه مهدوی برای اطعام و افطار نیازمندان تدارک دیده شده است، گفت: مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، سازمان بسیج سازندگی، امامزاده‌ها و اداره اوقاف و امور خیریه نیز اهتمام ویژه‌ای در امر اطعام مددجویان دارند.

مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه خیران از طریق طریق کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان برسانند، افزود: مردم خیر از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۵۲ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل نیز می‌توانند کمک‌های خود را در اختیار فقرا و محرومان جامعه قرار دهند.

دشتی اعلام کرد: نیکوکاران با ارسال پیامک در خصوص نحوه یاری‌رسانی خود به سامانه ارتباط مردمی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ هم می‌توانند در شادی مددجویان و خانوار بی‌بضاعت جامعه در ماه مبارک رمضان سهیم شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها