موج
کدخبر : ۳۷۴۲۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374205

سرهنگ فرخ جمالی مطرح کرد؛

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا از محدودیت تردد در بلوار ارم و مسیرهای گنجنامه و منع تردد از ساعت ۱۷ تا ۲۲ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ فرخ جمالی،  رئیس پلیس راهور شهرستان همدان  با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا  ازمحدودیت تردد در بلوار ارم و مسیرهای گنجنامه ومناطق گردشگری خبر داد و گفت: از روز ۲۱ فروردین‌ و برابر آخرین تصمیم ستاد کرونای استان در مناطق تفریحی و گردشگری مانند بلوار ارم، مسیرهای گنجنامه، جاده حیدره و سد اکباتان محدودیت تردد وجود دارد.

وی با اعلام اینکه در مسیرهای جاده تفریحی حیدره و سد اکباتان روزهای پنج‌شنبه‌ و جمعه‌ از ساعت ۱۷ تا ۲۲ محدودیت تردد اعمال می‌شود، تصریح کرد: این محدودیت در بلوار ارم و مسیر گنجنامه هر روزه اجرا می‌شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان ادامه داد: محدودیت ترددها به دلیل افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی ادامه دارد، علاوه بر این طرح محدودیت شبانه نیز از ساعت ۲۲ تا سه بامداد در همه شهر اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه روز گذشته متقاضیان جاده حیدره بسیار زیاد و تردد در مسیرهای بلوار ارم و گنجنامه به نسبت کم بود، گفت: ترددهای داخل شهر بسیار محدود شده و هر روز تا ساعت ۱۷ هیچ‌گونه محدودیتی نداریم که این قضیه قابل تقدیر است.

جمالی در پایان با تأکید بر اینکه همچنان مشکل تردد عابرین پیاده در شهر وجود دارد، مطرح کرد: عابرین پیاده سعی کنند از پل‌های عابر پیاده استفاده کنند و به هیچ وجه به صورت عرضی از بلوارها برای تردد استفاده نکنند و مراقب موتورسیکلت‌ها باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها