موج
کدخبر : ۳۷۳۶۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373669

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی قائم‌شهر خبر داد:

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی قائم‌شهر با اشاره به جذب 100 درصدی این تسهیلات، گفت: با توجه به شناور شدن تسهیلات، تاکنون در قالب 43 طرح بیش از 40 میلیارد ریال جذب شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علی درویش نیا اظهار داشت: برای افزایش ضریب نفوذ مکانیزاسیون در مزارع و خروج ماشین های فرسوده کشاورزی، سال گذشته از محل تسهیلات خط اعتباری شماره 7 مکانیزاسیون کشاورزی ، 40 میلیارد ریال تسهیلات به شهرستان قائم شهر تخصیص و جذب شد.

وی با اشاره به استقبال کم نظیر کشاورزان و جذب 100 درصدی این تسهیلات، ادامه داد: با توجه به شناور شدن تسهیلات، استقبال کشاورزان و هماهنگی و همکاری بانک های عامل، تاکنون در قالب 43 طرح بیش از 40 میلیارد ریال از این تسهیلات جذب شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائم‌شهر تصریح کرد: این تسهیلات صرف خرید انواع تراکتور و تجهیزات آن، نشاکار برنج، دستگاه کمباین برداشت برنج، دستگاه تیلر و تجهیزات مربوطه شد و مبلغ 10 میلیارد و 230 میلیون ریال نیز در قالب طرح مصوب در بانک عامل موجود بوده که در صورت تحقق از میزان جذب فراتر خواهد رفت.

وی گفت: شهرستان  قائم شهر قبل از معرفی این تعداد متقاضی به بانک کشاورزی دارای یک هزار و 370 دستگاه تراکتور، 200 دستگاه کمباین برنج و 20 دستگاه کمباین غلات بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها