موج
کدخبر : ۳۷۳۵۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373503

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و مدیرعامل باشگاه‌ ورزشی فرهنگی سپاهان در دیداری بر گسترش همکاری‌های دوجانبه تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ولی‌اله نصر ضمن تشریح کلیه فعالیت‌های سازمان بهزیستی ، خواستار تعامل دوجانبه بهزیستی استان اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان گفت: پرداختن به حوزه‌های اجتماعی از الزاماتی است که فیفا نیز به آن توجه داشته و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان هم به آن پرداخته است.

محمدرضا ساکت افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود در باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان و مسوولیت‌های اجتماعی و در راستای اشاعه خدمات اجتماعی بهزیستی و شناخت بیشتر جامعه نسبت به این نهاد اجتماعی خواهیم پرداخت.

وی با بیان اینکه بازیکنان هم دغدغه فعالیت‌های اجتماعی را دارند، اظهار کرد: باید با ایجاد بستر و ارائه برنامه منسجم به این مهم پرداخت و در قالب تفاهم نامه روشن اجرایی و کاربردی آن را پیش برد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، ادامه داد: اجرای برنامه‌های استعدادیابی فرزندان شبه خانواده در رشته‌های ورزشی مختلف و انتخاب آنان، مشارکت دو مجموعه در برگزاری برنامه‌ها و جشنواره‌های ورزشی فرهنگی، اعزام مربیان ورزشی برای آموزش و برگزاری اردوهای فرهنگی یک روزه فرزندان خانه‌های کودک و نوجوان می‌تواند از جمله این برنامه‌ها، باشد.

ساکت استفاده از ظرفیت تبلیغاتی ورزشگاه را مناسب برای معرفی فعالیت‌های بهزیستی عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به وجود ویروس کرونا و نبود تماشاگر شاید نتوان همه اقدامات موثر را انجام داد اما می‌توان از ظرفیت تبلیغاتی و اطلاع رسانی ورزشگاه  استفاده کرد.

وی با تاکید بر موضوع کشف و پرورش استعدادها، گفت: به یقین در جامعه هدف بهزیستی استعدادهای ورزشی نهفته است که با کشف آنان، بازیکنانی به عنوان چهره‌های توانا در بخش‌ها و رشته‌های مختلف ورزشی بتوانند به عنوان استعداد نمود پیدا کرده و به ورزش کشور در رشته‌های مختلف کمک کنند.

مدیر بهزیستی استان اصفهان گفت: امید است با هم اندیشی‌ دو مجموعه در حوزه ورزش و در تمام مقوله‌هایی که به آن اشاره شد، بتوانیم گام‌های موثری در راستای توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی برداریم.

بهزیستی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها