موج
کدخبر : ۳۷۳۴۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373441

ناصر محمودی خبر داد:

معاون صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: براساس آمارهای ثبت شده در سال گذشته 350 فرصت شغلی جدید در بخش صنایع‌ دستی استان ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر محمودی ، معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: در سال گذشته با وجود شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های موجود، 350 فرصت شغلی جدید در بخش صنایع‌دستی استان ایجاد شد.

وی توسعه اشتغال و تولید در این بخش را از برنامه‌های مهم سال جاری عنوان کرد و افزود: امسال تلاش و برنامه‌ریزی بر این است تا با وجود محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا زمینه برای توسعه فرصت‌های شغلی جدید را فراهم آوریم.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ادامه داد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقمندان در رشته‌های مختلف صنایع‌دستی، برپایی نمایشگاه‌های عرضه و فروش صنایع‌دستی، حمایت از کارگاه‌های فعال، توسعه بیمه فعالان صنایع‌دستی و آشناسازی فعالان این حوزه با اصول بازاریابی داخلی و خارجی از جمله برنامه‌های برای توسعه اشتغال و تولید در این بخش است.

محمودی با اشاره به ثبت دو شهر اردبیل در لیست شهرهای ملی صنایح دستی بیان کرد: در سال گذشته با تکمیل پرونده اصلاندوز به عنوان شهر ملی ورنی و عنبران به عنوان شهر ملی گلیم در شورای راهبردی انتخاب شهر و روستای ملی و جهانی تائید و به ثبت رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها