موج
کدخبر : ۳۷۳۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373429

سجاد انوشیروانی:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از افزایش 11 هزار و 500 متر مربع مساحت ورزش استان در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از افزایش 11 هزار و 500 متر مربع مساحت ورزش استان اردبیل در سال 99 خبر داد و گفت: در سال 99 و با افتتاح 4 پروژه ورزشی در استان اردبیل در شهرستان های اردبیل، خلخال و بیله سوار 11 هزار و 500 مترمربع به مساحت ورزش استان اردبیل اضافه شد.

وی با اشاره به افزایش سرانه ورزشی در استان افزود: سرانه ورزشی استان اردبیل 50 صدم متر مربع می باشد که بیشترین سرانه ورزشی مربوط به شهرستان کوثر با 2.7 صدم متر مربع و کمترین آن هم با 0.31 صدم متر مربع متعلق به شهرستان اردبیل می باشد.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل اضافه کرد: با افتتاح سالن دو ومیدانی و زمین چمن خدنگی در شهرستان اردبیل سرانه ورزشی این شهرستان از 24 صدم متر مربع به 26 صدم متر مربع در سال 99 افزایش پیدا کرده است.

انوشیروانی در خصوص افزایش مساحت سالن های ورزشی و زمین های چمن تصریح کرد: در سال 99 سالن سرپوشیده دو و میدانی در متراژ 8 هزار متر مربع به بهره برداری رسید، سالن محمود زاده در شهرستان خلخال در متراژ 500 متر مربع، زمین چمن مصنوعی روستای بابک بیله سوار در متراژ هزار و 500 متر مربع و زمین چمن مصنوعی شهرستان اردبیل هم با متراژ هزار و 500 متر مربع و جمعا 11 هزارو 500 متر مربع به مساحت ورزشی استان اردبیل در سال 99 اضافه شده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها