موج
کدخبر : ۳۷۳۲۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373296

فرماندار ساری تأکید کرد:

فرماندار شهرستان ساری تأکید کرد: برپایی هرگونه تجمع توسط ستاد ملی کرونا ممنوع اعلام شده است و با خاطیان از اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا برخورد می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عباسعلی رضایی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری با تأکید بر  همراهی‌ها و هم‌افزایی‌های آحاد مردم و اقشار مختلف در کنار حوزه‌های اجرایی، اظهار داشت: گروه‌های شغلی که توسط ستاد ملی کرونا محدود شدند می بایست با رعایت دستورالعمل‌ها ابلاغی در جهت مقابله با این بحران اقدام کنند و اکیپ های بازرسی با نظارت مستمر بر بازار و اصناف با خاطیان از اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه برپایی هرگونه تجمع توسط ستاد ملی کرونا ممنوع اعلام شده، ادامه داد: تا تزریق کامل واکسن به همه افراد جامعه و مهار کامل بیماری، تأکید بر رعایت ضوابط بهداشتی، استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات و دورهمی‌ها است.

فرماندار شهرستان ساری با تأکید بر اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا، گفت: هیچ‌گونه کوتاهی دستگاه‌های اجرایی و ادارات در راستای دورکاری و کاهش نیروی انسانی قابل قبول نیست.

وی با اشاره به غیرقابل پیش بینی بودن ویروس کرونا، نسبت به برخی سهل انگاری‌ها و عادی پنداری‌ها در جامعه ابراز نگرانی و تصریح کرد: روند شیوع بیماری و آمار بستری در شهرستان ساری فزاینده است و در حال حاضر نیز با تشدید محدودیت‌ها و نظارت بر اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و تقویت طرح محله محور شهید سلیمانی باید مدیریت و کنترل بیماری را در دست بگیریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها