موج
کدخبر : ۳۷۳۲۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373218

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملکرد رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا مشکلات بسیار زیادی را ایجاد کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملکرد رئیس جمهور در ستادملی مقابله با کرونا مشکلات بسیار زیادی را ایجاد کرده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طی تذکری شفاهی با انتقاد از عملکرد ستاد ملی مقابله با کرونا، افزود: با ورود به پیک جدید شیوع کرونا، بسیاری از کسب و کارها تعطیل و همچنین تعداد فوتی های ناشی از کرونا افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است.

وی گفت: از هیئت رئیسه مجلس درخواست می کنم تا بر اساس آیین نامه داخلی مجلس، به مدیریت ستاد ملی مقابله با کرونا ورود جدی کند، چرا که ستاد ملی مقابله با کرونا برای همه مسائل امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی حکم صادر می کند.

زنگنه در مورد شیوه مدیریت در ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: بر اساس اخبار واصله، در ستاد ملی مقابله با کرونا استبداد رأی وجود دارد و نظر کارشناسان حوزه بهداشت و درمان در اتخاذ تصمیمات لحاظ نمی شود و تفکر استبدادی، شیوه مدیریت این ستاد را تحت تأثیر قرار داده است.

وی در خاتمه این نطق تأکید کرد : ساختار ستاد ملی مقابله با کرونا باید تغییر کند و سران قوا نمایندگان هم وزن در این ستاد داشته باشند، در بسیاری از کشورها نیروهای نظامی برای مدیریت کرونا ورود پیدا کرده اند، بنابراین باید از ظرفیت نظامی کشور در این ستاد استفاده شود، چرا که احتمالا تا دو یا سه سال آینده وضعیت کرونایی ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها