موج
کدخبر : ۳۷۲۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372760

محسن زنگنه:

نماینده مجلس شورای اسلامی: مقرر شد برای تسریع در اجرای پروژه علاوه بر عملیات عمرانی و لوله گذاری از سمت خلیج فارس به طرف خراسان رضوی، همزمان به صورت معکوس عملیات نیز اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محسن زنگنه نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: درنشست مشترک نمایندگان خراسان رضوی با مجری طرح پروژه انتقال آب خلیج فارس این نشست موضوع انتقال آب از خلیج فارس به مشهد و همچنین تا تربت حیدریه و خواف بررسی و مقرر شد برای تسریع در اجرای پروژه علاوه بر عملیات عمرانی و لوله گذاری از سمت خلیج فارس به طرف خراسان رضوی، همزمان به صورت معکوس عملیات نیز اجرا شود.

زنگنه، نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: قرار بر این است که تا دو هفته آینده نقشه و طرح اجرایی مسیر توسط مجری مربوطه آماده و پس تایید استاندار خراسان رضوی و نمایندگان استان، عملیات آن آغاز شود.

وی گفت: برخی شهر‌ها از جمله تربت حیدریه، خواف و مشهد در مسیر لوله اصلی قرار دارند و برخی دیگر به صورت خطوط آنتنی به لوله اصلی متصل خواهند شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خاتمه بیان کرد: با اجرای این پروژه که بین ۳ تا ۵ سال احتمالا به طول خواهد انجامید آب مورد نیاز بخش صنعت از جمله فولاد تربت حیدریه و صنایع فولادی و معدنی دیگر تامین خواهد گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها