موج
کدخبر : ۳۷۲۴۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372423

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با بیان اینکه بستر استفاده از ظرفیت های فرزندان گرانقدر شهدا باید مهیا گردد، گفت: فرزندان معظم شهدا بازوان توانمند بنیاد محسوب می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام جواد یوسف پور در دیدار با فرزند معزز شهید والامقام فلاح مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با بیان اینکه فرزندان معظم شهدا بازوان توانمند بنیاد محسوب می شوند، اظهار داشت: ارائه راهکار و ایده های مناسب در قالب گفتمان و هم اندیشی از سوی فرزندان عزیز شهدا، تأثیر بسزایی در روند خدمات رسانی به ایثارگران خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه بستر استفاده از ظرفیت های فرزندان گرانقدر شهدا باید مهیا گردد، ادامه داد: بنیاد خانه ایثارگران است و بنابراین رویکرد خادمین بنیاد نسبت به جامعه معزز ایثارگری، نگاه ایثارگرانه مبتنی بر احترام و سپاسگزاری باشد و این یک تکلیف و تلنگر بزرگ برای همه ما به شمار می رود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: فرزندان شهدا از لحاظ جایگاه مدیریتی در دستگاهها کم نیستند و این بیانگر توانمندی علمی و فعل خواستن این عزیزان در عرصه های گوناگون است.

وی تصریح کرد: این یک افتخار بزرگ برای جامعه ایثارگری است که مدیران جامعه ما از فرزندان عزیز شهدا هستند چرا که این عزیزان روحیه جهادی و خدمت به خلق و میهن را از پدران شهید خود به ارث برده اند.

یوسف پور بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ساماندهی و بهبود بخشیدن به وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر و تعامل با دستگاهها و... از دیگر برنامه های بنیاد مازندران جهت استفاده از ظرفیت های این عزیزان برای حل مشکل خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان محسوب می گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها