موج
کدخبر : ۳۷۲۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372265

عزت اله ضربی خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 102 حادثه دیده در طرح ملی نوروز 1400 در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح ملی نوروزی سال ۱۴۰۰ از ۲۵ اسفند سال ۹۹ شروع و تا ۱۵ فروردین ماه امسال همزمان با سراسر کشور در 10 شعبه شهرستانی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در بحث پیشگیری از کرونا در ایام نوروز اعضای جمعیت هلال احمر استان 21 هزار 446 اماکن و 243 مورد از پاساژها را تحت پوشش و مورد بازدید قرار داده و 168 مورد مانور خیابانی و میدانی برگزار کرده اند، افزود: 84 هزار 29 نفر، از خدمات این اعضاء بهره مند شده و به 4 هزار و 730 مورد تذکرات لازم داده شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: در طرح ناظران سلامت و ارشادی 777 تیم/روز متشکل از هزار و 768 نفر/روز از اعضاء فعالیت داشتند.

ضربی با اشاره به اینکه در طرح نوروزی به 102 نفر حادثه دیده در 32 مورد حادثه امدادرسانی شده است، ادامه داد: این حوادث 76 نفر مصدوم داشته است که عوامل جمعیت استان 21 نفر از مصدومین را به مراکز درمانی انتقال داده اند.

وی ادامه داد: در این مدت 32 تیم/روز عملیاتی متشکل از 120 نفر/روز نیروی عملیاتی با به کارگیری 51 دستگاه/ روز خودرو به یاری هموطنان شتافته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: در این طرح جمعیت هلال احمر استان اردبیل در ۱۲ پایگاه امداد و نجات بین شهری و ۱ پایگاه کوهستان در محورهای مواصلاتی و با بکارگیری ۱۳۰۰ نفر/روز نیروی عملیاتی و ۳۸ دستگاه خودروی امدادی در خدمت هموطنان عزیز بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها