موج
کدخبر : ۳۷۲۲۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372239

علیرضا محمدی کرجی ران خبر داد:

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بر اساس برنامه ریزی تبیین شده در نوروز1400سه محور، حفظ سطح ایمنی، رعایت الزامات بهداشتی، مراقبتی و همچنین اطلاع رسانی ارجح امور قرارگرفته بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، "علیرضا محمدی کرجی ران" مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن تشریح  اقدامات صورت گرفته در نوروز1400 اظهارداشت: از آنجایی که به دلیل شرایط متاثر از ویروس کرونا امسال نیز همانند سال گذشته طرح موسوم به ستاد ساماندهی سفرهایی دریایی در کشور اجرا نشد براساس تدابیر اتخاذ شده از سوی سازمان مرکزی به منظور آمادگی در مواجهه با حضور گردشگران در بنادر استان محورهای سه گانه ای تدوین و در همه بنادر مسافری و گردشگری استان لازم الاجرا شد.

به گفته محمدی کرجی ران حفظ و آماده نگه داشتن سطح ایمنی، رعایت الزامات بهداشتی، مراقبتی و همچنین اطلاع رسانی از جمله مواردی بود که آمادگی فعالان حوزه مسافری و گردشگری دریایی استان را در مواجهه با حضور مسافران تقویت می کرد.

آلاچیقمدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به استقرار تیم های غواصی و همیار ناجی در بنادر  استان تصریح کرد: در مجموع ۱۵ تیم غواصی و ۳۵ تیم همیار ناجی و نیز تعداد 8 فروند شناور ناجی در بنادر مسافری و گردشگری استان مستقر و در آمادگی کامل جهت ارائه خدمت بسر می بردند.

محمدی کرجی ران با بیان اینکه آمارها در نوروز 1400 ثبت حدود یک میلیون سفر را نشان می دهند خاطر نشان کرد: علیرغم محدودیت های اعمال شده سفرهای دریایی در گستره آبی استان طی این ایام از سیر صعودی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها