موج
کدخبر : ۳۷۲۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372199

شاپور بدیعی:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: آمار بستری‌ها و سرپایی‌های کرونایی در ایام نوروز ۱۴۰۰ به نسبت روز‌های پایانی سال گذشته رشد ۱۷ تا ۴۰ درصدی داشته است و باید بدانیم که، کرونا هنوز تمام نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، شاپور بدیعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: کرونا هنوز تمام نشده و اینکه فکر کنیم با کنترل وضعیت و کاهش آمار بحران به پایان رسیده است یک باور نادرست بوده و همگان باید خود را در مسیر سلامت جامعه مسئول بدانیم و با کوچکترین غفلت موجب آسیب به خود و دیگران نشویم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه بیان کرد: آمار بستری‌ها و سرپایی‌های کرونایی در ایام نوروز ۱۴۰۰ به نسبت روز‌های پایانی سال گذشته رشد ۱۷ تا ۴۰ درصدی داشته است، گفت: آمار سرپایی و بستری رو به افزایش بوده که نگران‌کننده است و در نیمه اول فروردین ماه امسال شاهد افزایش ۳۵ تا ۴۰ درصد بیماران سرپایی ۱۷ تا ۲۰ درصد بیماران بستری در بیمارستان‌ها بودیم.

وی افزود: نشست شورای مدیران معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت ارزیابی آخرین وضعیت کرونایی پس از اعلام وضعیت نارنجی در مشهد و همچنین برنامه سال ۱۴۰۰ این معاونت برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها