موج
کدخبر : ۳۷۱۳۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371396

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از آغاز طرح توزیع میوه شب عید تاکنون در استان 710 تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد بختیار خلیقی پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه ها ، اظهار کرد: طرح توزیع میوه شب عید هر ساله با هدف حمایت از مصرف کننده و تنظیم بازار در سطح کشور و استان اجرا می شود و امسال نیز این طرح اجرایی شد.

وی افزود: این طرح از 25 اسفنده ماه سال گذشته در استان آغاز شد که تا امروز بیش از 710 تن میوه شب عید توزیع شده و این طرح تا 15 فروردین جاری ادامه دارد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان ادامه داد: 950 تن میوه شب عید شامل 650 تن پرتقال و 300 تن سیب تامین شده و کار توزیع آن  در 78 غرفه مستقر در سطح استان انجام می شود.

خلیقی با بیان اینکه از آغاز این طرح تاکنون 460 تن پرتقال و 250 تن سیب در استان با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار عرضه شده است، یادآور شد: هر کیلوگرم پرتقال به قیمت 115 هزار ریال و سیب زرد به قیمت 900 هزار ریال و هر کیلوگرم سیب قرمز به قیمت 70 هزار ریال توزیع شده است.

وی بیان کرد: در کنار طرح توزیع میوه شب عید 3 طرح تنظیم بازار دیگر شامل طرح ویژه نظارتی نوروز 1400، فروش فوق العاده در سطح واحدهای صنفی و تامین و توزیع کالاهای اساسی از جمله  برنج، روغن، شکر و قند با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار در استان در حال اجرا است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها