موج
کدخبر : ۳۷۱۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371328

فرمانده سپاه عاشورا:

فرمانده سپاه عاشورا گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضرورت کنونی کشور است و برای تحقق این هدف، با تمام توان در خدمت دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، سردار عابدین خرم در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: سپاه عاشورا در سال جدید هم با تمام توان، با هدف خدمت به مردم و رفع مشکلات جامعه در کنار دستگاه‌های اجرایی استان خواهد بود.

وی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خرداد ماه اشاره کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ضرورت کنونی کشور است و برای تحقق این هدف، با تمام توان در خدمت دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات هستیم.

فرمانده سپاه عاشورا همچنین از توزیع بیش از یک میلیون و 500 هزار بسته معیشتی برای اقشار آسیب‌دیده از کرونا در استان خبر داد و گفت: برای تامین و توزیع این بسته‌ها، بیش از دو هزار و 500 میلیارد ریال از منابع و اعتبارات داخلی سپاه عاشورا هزینه شده است.

محمدرضا پورمحمدی نیز در این دیدار از تلاش‌های مجموعه سپاه عاشورا و بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و مدیریت موثر بیماری کرونا در استان قدردانی کرد و افزود: با وجود وحدت و صمیمیت در بخش‌های مختلف و همراهی ویژه نیروهای مسلح با مدیریت استان، شاهد رفع بسیاری از مشکلات و شتاب بیشتر توسعه در استان هستیم.

وی با بیان اینکه سال 99 از جمله سال‌های بسیار سخت دولت بود، گفت: بر این باوریم که مدیریت در شرایط سخت، هنر است و هر کسی نمی‌تواند در این شرایط، در برابر موج‌های سهمگین فشارهای دشمنان ایستادگی کند.

وی با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان انقلاب در آستانه انتخابات، گفت: فضاسازی‌های دشمنان بر ضد نظام و انقلاب، اهتمام و عزم ملت ایران را برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی دوچندان می‌کند.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، راه حل مشکلات کشور، حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب صحیح است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با تأکید بر تلاش همه‌جانبه مسئولان و مردم برای تحقق شعار سال، اظهار داشت: در سال جاری برای مانع‌زدایی در حوزه تولید، تلاش بیشتری خواهیم داشت و در این مسیر، نیازمند مشارکت و همراهی بیشتر نیروهای نظامی و انتظامی هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها